Tlačová beseda - nová ekonomická krízová rada

Juraj Karpiš bol členom výberu ekonomickej rady ministra hospodárstva Richarda Sulíka. 15. 04. 2020.

Tlačová beseda - nová ekonomická krízová rada

Nakoniec takmer všetci ľudia prišli, videli ste ich, tak to rovno prečítam na záver tohto môjho krátkeho vstupu. Mal to byť predseda Finančného výboru Národnej rady Marián Viskupič, predseda Hospodárskeho výboru Národnej rady Peter Kremský, viceguvernér NBS Ľudovít Ódor, predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť Ivan Šramko. Potom zástupca veľkých zamestnávateľov Tibor Gregor, zástupca malých, stredných podnikateľov Ján Solík, no a potom dvaja ekonómovia Ivan Mikloš a Juraj Karpiš. Okrem týchto 8 menovaných ešte bol pozvaný minister financií Eduard Heger, riaditeľ Útvaru hodnoty za peniaze Štefan Kišš a riaditeľ Inštitútu finančnej politiky Eduard Hagara. Títo traja páni napriek tomu, že účasť prisľúbili, neprišli. Toľkoto z mojej strany, nech sa páči vaše otázky.

Celú besedu odvysielala TA3. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards