KNIHA OD INESS: POKROK BEZ POVOLENIA

Po štyroch rokoch od vydania bestselleru Zlé peniaze prichádza nová kniha Pokrok bez povolenia: Ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet od Róberta Chovanculiaka. Kniha je v skratke o strete digitálnych technológií 21. storočia so svetom kamenných inštitúcií 20. storočia. Ak patríte medzi ľudí, ktorých fascinujú technológie a ich vplyv na spoločnosť, tak ste na správnej adrese.

https://pokrokbezpovolenia.sk/

 

KNIHA OD INESS: POKROK BEZ POVOLENIA

Prispieť na kampaň môžete tu: https://www.startlab.sk/pokrokbezpovolenia 

V knihe sa dozviete:

  • prečo Uber nekonkuruje ani tak taxikárom ako ministerstvu dopravy,
  • ako crowdfunding dokáže financovať aj rôzne verejné služby,
  • akých detektívov zamestnáva PayPal,
  • ako sa každý z vás môže stať voľnočasovým sudcom na internete,
  • prečo chceli štáty zakázať eBay
  • ako je možné zabezpečiť právo a poriadok v internetovej anarchii
  • ako súkromné regulácie prekonávajú štátne regulácie aj v oblastiach, kde by ste to nečakali

 

Ak chcete vedieť viac, neváhajte a teraz hneď si vyberte niektorú z odmien a podporte tak vydanie novej knihy.

V prípade, že sa nám s vašou pomocou podarí vyzbierať 3000 eur, tak vydáme peknú čiernobielu knihu s mäkkou väzbou a profesionálnymi ilustráciami od CUBE to CUBE.

Ak sa nám podarí vyzbierať 4 500 eur, do knihy pridáme farby a dáme ju vytlačiť v tvrdej väzbe, aby vydržala hodiny vášho listovania.

Ak vyzbierame 6 500 eur, dáme spracovať viac ilustrácií a ako bonus pošleme knihu všetkým poslancom a poslankyniam Národnej rady SR, aby zistili, prečo je dôležité nebrániť pokroku vyžadovaním zbytočných povolení.

Ďakujeme Vám pekne za Vašu pomoc

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards